DLACZEGO ZWIĄZEK?

Bo jest to narzędzie do obrony interesów kierowców taksówki przed nielegalnymi praktykami, nie tylko korporacji z którymi kierowca współpracuje ale również jest to narzędzie do walki z szerzącą się patologią w odpłatnym przewozie osób.
Narzędzie umożliwiające wypracowanie wspólnych korzyści pomiędzy taksówkarzem a wszelkimi władzami publicznymi i korporacjami.

Tylko legalne taksówki zapewnią pasażerowi bezpieczeństwo
Z pełną odpowiedzialnością

POLECAMY

Niezależnie od oceny działalności dotychczas istniejących związków zawodowych, zjednoczona forma współpracy z innymi związkami i organizacjami reprezentującymi środowisko Taxi zapewnia nam większe możliwości i płynność naszych działań.

Dzięki statusowym uprawnieniom, jesteśmy w stanie stanąć w obronie każdego kierowcy taksówki, który zdecyduje się
 do nas dołączyć
Członkostwo w NSZZ Solidarność Taksówkarzy Zawodowych gwarantuje, że nie zostaniesz sam na sam ze swoim problemem.
Nasz Związek to ludzie spoza patologicznych struktur funkcjonujących od zarania III RP, które w ostatnich latach dokonały zamachu na naszą taksówkową wolność i godność.
#bubellexuber

To jest miejsce na Twoją reklamę

Zdążyliśmy nabrać doświadczenia w zmaganiach z okrutnym dla zawodu Taxi systemem. Nasza działalność ma na celu ratowanie polskiej taksówki przed totalitarnymi zakusami zarówno polityków jak i aplikacyjnych pośredników.
#jeszczetaxiniezginela

Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie postawić skuteczny opór wobec wszelkich praktyk wymierzonych w nasze środowisko.

Nie musisz być zatrudniony na umowie o pracę by do nas dołączyć.
W szeregi NSZZ Solidarność Taksówkarzy Zawodowych mogą wstąpić również osoby samozatrudnione (b2b), świadczące wolontariat w organizacjach pozarządowych, a także osoby bezrobotne, emeryci i renciści.